Поліція розслідуватиме зникнення капітана російського "Норда"

Поліція Мелітополя Запорізької області відкрила кримінальне провадження у зв'язку зі зникненням російського капітана судна "Норд" Володимира Горбенко

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Як повідомляється, кримінальне провадження відкрито за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), з додаткової кваліфікації "без вісті зниклий".

Видання пише, що адвокат Горбенко Олександр Руденко розповів російським ЗМІ, що відкриття провадження є процедурним моментом, так як у зв'язку із зникненням людини "реєструється кримінальне провадження за особливо тяжкого злочину, щоб можна було здійснювати відповідні оперативно-розшукові заходи". За його словами, місце розташування Горбенко ні адвокатів, ні поліції не відомо.

Нагадаємо, 27 березня 2018 року корабель морської охорони українських прикордонників затримав кримське риболовецьке судно "Норд", яке йшло під прапором Росії.

30 березня 2018 року судно заарештували за рішенням суду.

7 листопада 2018 року Державне підприємство ДП "СЕТАМ" OpenMarket не змогло провести торги із продажу арештованого російського риболовецького судна "Норд".

26 грудня 2018 року арештований російський рибальський сейнер "Норд" не змогли продати з другої спроби, навіть зі знижкою в 10%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна