Похід на Раду: "Євробляхери" озвучили список вимог

Сьогодні власники авто з іноземною реєстрацією, які вимагають доступного розмитнення, сьогодні збираються на акцію протесту в урядовому кварталі й озвучили повний перелік вимог

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Авто-Євро-Сила".

У списку значиться чотири основні вимоги:

1. Вимагаємо прийняти народні правки до законопроектів 8487, 8488, що передала "Авто-Євро-Сила" через депутата Наталю Веселову, а саме - прибрати коєфіцієнт віку у формулі розрахунку акцизу, що знизить його практично до незначного для автомобіля будь-якого віку, але формально полегшить прийняття змін до діючого закону так як збережеться формальна наявність акцизу. Таким чином нове повне доступне розмитнення складе (ПДВ+Мито+Військовий збір+Акциз) все разом близько 40% від вартості авто на постійній основі для кожного українця. Таким чином бюджет України отримає миттєво декілька мільярдів доларів надходжень до бюджету за рахунок розмитнення автомобілів вже ввезених до України, а також декілька мільярдів доларів від завезення вживаних автомобілів звичайними українцями, що чекають на доступне розмитнення. Також буде вирішена проблема єврономерів, які стануть на українські номери.

2. Вимагаємо, щоб Верховна Рада поставила на голосування та скасувала правки комітету податкової та митної політики від 6 листопаду 2018 як дискримінаційні, корупційні та не народні, прийняття яких призведе до народного гніву та масштабних протестів по всій Україні в кожній області.

3. Вимагаємо відкритого діалогу щодо прийняття народних правок з профільними міністерствами та депутатами, широкого професійного обговорення правок з громадою включно з обговоренням по областях України.

4. У разі неприйняття вимог протестувальників щодо доступного розмитнення ніхто не гарантує не початок масових безтрокових акцій непокори в кожній області України.

"Також серед вимог громади автомобілістів буде підтримано протест перевізників та звичайних громадян проти підвищення цін на пальне (вимога прив'язати акциз до гривні) і припинення знищення доріг через бездіяльність голови "Укртрансбезпеки" Михайла Ноняка, та виявлених фактів корупції його підлеглих. Акція відбудеться за участю представників усіх областей України, в урядовому кварталі перед Верховною Радою починаючи з 6 ранку і безстроково", - кажуть організатори.

Нагадаємо, вчора у центрі Києва влаштували акцію на підтримку лібералізації розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Додамо, що на початку вересня власники автомобілів з іноземними номерами два дні пікетували Верховну Раду з вимогою змінити порядок розмитнення імпортних "залізних коней".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #мітинг