По зубах можна встановити причину смерті, - вчені

Науковці з Університету в Бредфорді зазначили, що вони змогли провести ізотопний аналіз зубів, який дає змогу встановити причину смерті людини

Відповідний дослід науковці проводили на останках ірландців, які жили в середині 19-го століття, повідомляє depo.ua з посиланням на "Пресу України".

Дослідники розповіли, що на дентинному покритті залишаються зміни, які відбуваються у харчуванні. Також за допомогою аналізу науковці можуть визначати процеси, які відбувались у тілі людини перед її смертю. У такий спосіб можна зрозуміти, від чого помирає людина.

Провівши аналіз співвідношення ізотопів вуглецю та азоту у зубах 20 стародавніх ірландців виявилось, що у їх організмі виникли зміни, коли вони перейшли з картоплі на кукурудзу. Також вдалось встановити, що люди довго голодували, що і стало причиною їх смерті.

Раніше повідомлялось, що британці пропонують лікувати зуби за допомогою електроструму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

 

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }