Плотницький не приїде до Києва, але запросив СБУ до Луганська

атажок бойовиків повідомив про готовність прийняти українських слідчих на підконтрольній йому території
Depo.Життя
12 березня 2016 10:58
ФОТО: depo.ua

Голова самопроголошеної терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький відповів на заяву СБУ, поширену напередодні, щодо виклику його на допит у якості підозрюваного до Києва, повідомляє depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"Совість моя чиста, і я зацікавлений, щоб люди і на Росії, і в Україні дізналися всю правду. На жаль, напружена ситуація на лінії розмежування між "народною міліцією республіки" і каральними частинами київського режиму не дає мені можливості для юридичного туру до столиці України. Тому якщо СБУ дійсно потрібні мої свідчення, запрошую їхню слідчу бригаду до Луганська", — заявив він.

Крім того, лідер луганських сепаратистів висунув свої умови для тих силовиків, які приймуть його виклик.

"Попередня умова у мене тільки одна: до цієї бригади повинні увійти тільки ті співробітники, які не причетні до викрадання людей, незаконного позбавлення волі, тортур і вбивств. Якщо такі знайдуться в СБУ — нехай оформляють відрядження до Луганська. Про дату і гарантії безпеки домовимося шляхом офіційного листування", — додав Плотницький.

Як повідомлялося, напередодні СБУ викликала ватажка "ЛНР" на допит.

Плотницькому мають намір повідомити про підозру, допитати як підозрюваного, ознайомити з матеріалами кримінального провадження від 03.08.2015 р.

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 146 ("Незаконне позбавлення волі або викрадення") ч. 2 ст. 258 ("Терористична діяльність"), ч. 3 ст. 332 ("Незаконне переміщення осіб через кордон") Кримінального кодексу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя