Після "публічної порки" у Раді Гройсман взявся за ліки

Прем'єр міністр України Володимир Гройсман доручив МОЗ спільно з Мінекономіки протягом тижня внести пропозиції, які могли б вплинути на формування вартості ліків
Depo.Життя
16 квітня 2016 23:37
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це Гройсман написав у "Фейсбуці".

"Неприпустимо, коли лікарні, де знаходяться діти зі страшними онкологічними захворюваннями, не отримують своєчасно необхідні ліки. Вчора цю проблему, яка виникла в останні тижні, підняли на годині запитань до уряду. Відразу після цього, на одній з перших робочих нарад в Уряді ми обговорили, що потрібно зробити, щоб протягом декількох днів забезпечити онкохворих дітей в лікарнях найнеобхіднішим.
Сьогодні знову зібрав представників міністерств, щоб почути що вже зроблено, і як в подальшому не допустити таких системних збоїв", - повідомив прем'єр.

Але, на його думку, проблема ширша.

"В Україні ціни на деякі ліки завищені і навіть в рази. Люди, яким вони вкрай потрібні, часом просто не мають за що їх купити. Доручив Міністерству охорони здоров'я спільно з Міністерством економіки протягом тижня внести пропозиції, які могли б вплинути на формування вартості ліків", - написав Гройсман.

Нагадаємо, вчора, 15 квітня Гройсман публічно насварив першого заступника міністра охорони здоров’я Олександру Павленко за незадовільну роботу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя