Після історії зі Sport Life у Львові перевірять спортивні комплекси

Львівська міська рада розпочне перевірку доступності спортивних комплексів для людей із особливими потребами
Depo.Життя
25 лютого 2016 14:55
ФОТО: depo.ua

Про це під час сесії 25 лютого заявив міський голова Андрій Садовий у відповідь на звернення Остапа Стадника, якому відмовили у доступі до фітнес-центру Sport life, повідомляє depo.ua із посиланням на zaxid.net.

"У нас буде можливість промоніторити всі інші спортивні заклади Львова, у тому числі басейни, з точки зору доступності для людей. Я розумію, що ця установа (Sport life – ред.), про яку ви говорите, є приватною. Але вона розташована у Львові і тому повинна поважати рішення, які приймаються тут", – заявив Андрй Садовий.

Окрім того мер міста доручив провести із керівництком фітнес-центру Sport life на вул. Зубрівській ще одну зустріч за участі керівників департаменту гуманітарної політики ЛМР і Сихівської райадміністрації, а також депутатів профільних комісій міськради.

"Я думаю, вони повинні зрозуміти помилковість своїх тлумачень. Якщо вони мають можливість допомогти людині, то мають це зробити", – додав Андрій Садовий.

Під час сесії 25 лютого перед депутатами міськради виступив Остап Стадник, якому двічі відмовляли у доступі до басейну у фітнес-центрі Sport life через те, що він страждає на ДЦП.

Нагадаємо, у ефірі телеканаду Zik прес-секретар закладу запевнив, що ситуацію виправлять впродовж року. 

Втім, сам Остап Стадник впевнений, що настільки довгий термін не виправданий, а керівництво просто чекає, що історію усі забудуть.

Окрім випадку із Остапом Стадником за три роки існування фітнес-центру Sport life на Сихові було ще щонайменше три подібні ситуації. За словами клієнтів-візочників, яким відмовили у доступі до спортзалу, стандартне пояснення полягає у тому, що споруда не обладнана для відвідин неповносправних людей.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя