Підлітки, які проводять час у соцмережах, відчувають себе потворнішими, - вчені

Втім науковці кажуть, що вони охочіше збираються до університетів
Depo.Життя
12 вересня 2016 16:34
ФОТО: depo.ua

Дослідники показали, що підлітки, які багато часу проводять на Facebook і Twitter, почуваються потворнішими і більше, ніж їхні ровесники, сперечаються з батьками, повідомляє depo.ua з посиланням на УП Життя.

Наукова розробка охопила дані учасників віком до 15 років, які проводили у соцмережах три години щодня, йдеться на The Daily Mail. 53% відсотки активних користувачів були задоволені своїм зовнішнім виглядом, порівняно із 82% підлітків, які не проводять тривалий час у соцмережах.

Активні юзери також частіше сварилися з батьками. 44% з тих, хто сидів на Facebook більше трьох годин на день, сварилися з мамою більше одного разу на тиждень. На половину менше аналогічних випадків фіксували серед тих учасників дослідження, які мало або взагалі не проводять час у соцмережах.

Підлітки, які часто сиділи в інтернеті, також гірше поводилися на уроках, ніж їхні ровесники. До того ж, дівчата більше часу, ніж хлопці, просиджували на Facebook, а отже й відчуття своєї непривабливості у них було інтенсивніше.

Інше дослідження, яке охопило 3500 дітей раніше показувало, наскільки серйозно впливають соціальні мережі на самосприйняття дитини. 17% дітей розповіли, що над ними знущаються, порівняно з 11% тих, хто мало часу проводить онлайн. 5% зізналися, що не відчувають підтримки родини.

Разом із тим, близько 90% постійних користувачів Facebook і Twitter розповіли, що хочуть вступати до університету, порівняно із 82% тих, хто мало часу проводить онлайн.

Нагадаємо, що на Росії підлітки підпалювали себе заради забави.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя