Під егідою Фонду Янковського почався масштабний конкурс дитячого малюнку

16 березня засновник Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський оголосив про початок IV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Україна: шлях до миру!»
Depo.Життя
24 березня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

За останні чотири роки проведення, він перетворився на найбільший в країні Конкурс малюнка для юних українських художників та зібрав вже більше двох з половиною тисяч малюнків.

До участі в Конкурсі запрошуються діти віком від 5 до 17 років з усіх регіонів України, приймаються художні твори дитячого образотворчого мистецтва, виконані в різній техніці на папері форматом А2 або А3. Прийом робіт буде тривати два місяці - з 16 березня до 16 травня 2016 року.

«Впевнений, що тема конкурсу викличе велику зацікавленість у молодих українців. Знаю, що наші діти в своїх малюнках зможуть яскраво, чітко та з різноманіттям передати свою мирну позицію, свої мрії та погляди на те, як треба будувати мирне життя в Україні» - сказав меценат Ігор Янковський та закликав конкурсантів малювати позитивні, оптимістичні роботи, щоб вони передавали тепло та надію всім, хто буде їх споглядати.

Так, за підсумками попередніх конкурсів дитячих малюнків Благодійний фонд Ігоря Янковського організовував та проводив виставки картин у світових столицях - Культурному центрі України в Парижі, на Економічному Форумі в Польщі та в будівлі Європарламенту в Брюсселі. Остання масштабна виставка відбулася 2015-го року в будівлі ООН в Нью-Йорку та викликала велику зацікавленість в дипломатів та гостей міста з різних куточків світу.

Переможниці попередніх конкурсів дитячих малюнків в ході прес-конференції поділилися своїми враженнями та позитивним досвідом від участі в конкурсі такого масштабу. Марія Зволинська, що отримала нагороду III Всеукраїнського конкурсу малюнку подякувала Ігорю Янковському за організацію творчого заходу, який має важливе значення для становлення молодих митців, а майбутнім конкурсантам побажала успіхів.

Владислава Гречкосій, яка перемогла у першому Конкурсі малюнку, який відбувся три роки тому, відзначила важливу роль конкурсу у власному творчому розвитку: «Я, звичайна учениця, була вражена тим, що у 2013 році змогла в чесному змаганні вибороти перемогу в цьому конкурсі. Це додало мені більше впевненості в своїх власних силах та роботах».

Юні художниці закликали своїх однолітків активно творити й не боятися надсилати свої художні роботи на Конкурс, адже це обов’язково стане для них не лише цікавим досвідом, але й першою важливою сходинкою на їх творчому шляху.
Олександра Матвієнко.

Під егідою Фонду Янковського почався масштабний конкурс дитячого малюнку - фото 1

Меценат Ігор Янковський презентує афішу IV Конкурсу

Під егідою Фонду Янковського почався масштабний конкурс дитячого малюнку - фото 2

Меценат Ігор Янковський і переможниці минулорічних конкурсів Марія Зволінська (зліва) і Владислава Гречкосій

Під егідою Фонду Янковського почався масштабний конкурс дитячого малюнку - фото 3

Переможниця III Конкурсу малюнка Марія Зволінська розповідає про свої почуття і переживання від участі в конкурсі

Під егідою Фонду Янковського почався масштабний конкурс дитячого малюнку - фото 4

Ігор Янковський вручає нагороди під час фіналу III Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя