Під час перевороту турки влаштували масові суди Лінча

В ніч з 15 на 16 липня під час спроби перевороту в Туреччині військових масово лінчували
Depo.Життя
16 липня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua
Під час перевороту турки влаштували масові суди Лінча
Під час перевороту турки влаштували масові суди Лінча

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Твіттер.

Під час перевороту турки влаштували масові суди Лінча - фото 1

Під час перевороту турки влаштували масові суди Лінча - фото 2

Під час перевороту турки влаштували масові суди Лінча  - фото 1

Під час перевороту турки влаштували масові суди Лінча  - фото 2

Довідка. Лінчування (суд Лінча) — самосуд у США, призначення та виконання кари не уповноваженими до цього особами; метод діяльності агресивно налаштованого населення, ку-клукс-клану тощо. За однією з версій, дістав назву на честь судді зі штату Вірджинія часів Війни за незалежність Чарльза Лінча.

Нагадаємо, що в ніч на сьогодні, 16 липня, група військових в Туреччині заявила, що бере владу у свої руки. Заколотники вивели танки на вулиці міст, зокрема Анкари і Стамбула,захопили деякі стратегічні мости і спробували прорватися до будівлі парламенту.  

Президент Туреччини Реджеп Ердоган вилетів з країни і записав телезвернення із закликом до співгромадян протестувати проти путчу. Його прихильники вийшли на вулиціі навіть захопили кілька танків.  Зчинилися перестрілки, адже велика частина військових і поліція залишилися вірними Ердогану. Жертвами зіткнень стали десятки людей.  Президент прилетів до Стамбула і вийшов до своїх прихильників, заявивши, що заколот придушено. Через спробу державного перевороту вже арештовані понад 1500 військових, зокрема бригадний генерал.

У Туреччині оголошений воєнний стан.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя