Піарниця Трампа Юлія Павленко стала радіоведучою "Вістей"

В ефірі "Радіо Вісті" стартує нове авторське шоу "Політика від-кутюр з Юлією Павленко"

По суботах з 13:00 до 14:00 ведуча шоу Юлія Павленко разом з представниками fashion & beauty індустрії, політиками і бізнесменами, буде говорити про ту ціну, яку українські та зарубіжні знаменитості готові платити за свої рейтинги і народну любов. Головною топ-темою ефіру стане зовнішній вигляд, дорогі аксесуари і предмети розкоші політиків та їхнього близького оточення. Слухачі програми зможуть дізнатися по те, де обідають і з ким вечеряють можновладці, куди витрачають свої мільйони, з яких питань звертаються до піарників, які рядки своєї біографії хочуть видалити, чиї номери телефонів зберігають у списку "Обрані", що приховують від преси, а що – від дружини.

Провідною ведучою радіошоу стала Юлія Павленко, яка раніше працювала PR-менеджером в передвиборній компанії Президента Америки Дональда Трампа і викликала чималий ажіотаж своїм селфі з першою особою США ще до того, як фотографіями з ним почали ділитися українські політики і дипломати.

"Політика від-кутюр з Юлією Павленко" - найкрасивіше політичне шоу країни, яке зовсім не про політику. Годинний ефір поділяється на рубрики "Почім одягнений?", "Образ дня", "Верховний інтер'єр", "Що в сумці?", "Бліц-опитування" і т. д. Гостем прем'єрного випуску стане відомий український дизайнер, бізнесмен, хедлайнер Ukrainian Fashion Week Андре Тан.

Послухати "Політика від-кутюр з Юлією Павленко" можна по суботах, з 13:00 до 14:00, на хвилі Радіо Вісті 107.7 в Дніпрі, в мобільному додатку Радіо Вісті і на сайті. Відеоверсія ефіру буде транслюватися на каналі Радіо Вісті на YouTube.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна