PEUGEOT Boxer стало базою для унікального виставкового фургону

На шасі комерційного автомобіля PEUGEOT Boxer ательє Polycar побудувало унікальний демокар

Виставковий фургон буде використовуватися компанією Bosch для демонстрації на промислових виставках свого спеціального обладнання, передає Depo.ua,

Торгова марка Polycar, український виробник спеціального обладнання, кузовів різного типу і призначення, створила унікальний демонстраційний фургон. Як шасі був обраний сучасний комерційний автомобіль PEUGEOT Boxer.

Демонстраційний фургон сконструйований так, що його можна в найкоротший термін розгорнути в великий стенд і показувати роботу виставкових електроінструментів в дії. У періоди між виставками автомобіль може використовуватися як пересувна майстерня або просто як місткий фургон - його габарити складають 3735 мм у довжину, 2200 мм в ширину і 2053 мм у висоту. Каркас фургона виконаний із сталевих профілів, усередині він оббитий перфорованими листами з нержавіючої сталі. Доступ в фургон здійснюється по складаних сходах.

PEUGEOT Boxer був обраний в першу чергу завдяки своїй функціональності: він простий в адаптації до будь-якого типу трансформації і не поступається за технічними характеристиками конкурентам. У його арсеналі потужний силовий агрегат - дизель об'ємом 2,2 літра і потужністю 130 л. с. Турбований двигун відповідає екологічним вимогам стандарту Євро-5. Енергоємна підвіска, гідравлічний підсилювач керма і дискові гальма всіх коліс по комфортності управління наближають фургон до легкового автомобіля.

До головних особливостей спецавтомобіля на шасі PEUGEOT Boxer можна віднести:
• фургон має два входи - в задній частині надбудови та по правому борту;
• час на розкладання з транспортного положення в демонстраційний стенд 10 хвилин;
• висувні столи з діодним підсвічуванням по правому борту надбудови;
• робочі зони по обох бортах автомобіля мають світлодіодне підсвічування;
• зовні і всередині фургона передбачені входи і розетки для живлення 220 Вольт.

Новий виставковий фургон - далеко не перший спеціальний автомобіль, який побудований на шасі PEUGEOT Boxer. Раніше на надійному і перевіреному шасі вже були створені й успішно працюють на українських дорогах соціальні таксі для перевезення людей з обмеженими можливостями, ізотермічні фургони для продуктів харчування, медичні автомобілі, рефрижератори, компактні пожежні автомобілі. У найближчих планах компанії - автогідропідіймач на базі PEUGEOT Boxer, як більш практична і економічна альтернатива застарілим підйомників на шасі великих важких вантажівок.

Детальна інформація про комерційну лінійці Peugeot - на сайті www.peugeot.ua.
Виробник кузовного обладнання Polycar - polycar.com.ua
Фото і відео Peugeot Boxer в хорошій якості за посиланням:  bit.ly/2ZreVan

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна