Петренко розраховує, що сьогодні вирішиться конфлікт між делегацією ООН і СБУ

Міністр юстиції Павло Петренко розраховує, що конфлікт між делегацією підкомітету ООН з попередження тортур і представниками Служби безпеки України (СБУ) сьогодні буде вирішено
Depo.Життя
26 травня 2016 15:08
ФОТО: depo.ua

Про це він  під час брифінгу, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Сьогодні ми анонсували, що відбудеться зустріч делегації з представниками СБУ на майданчику Міністерства юстиції...Ми спробуємо знайти консенсус серед представників СБУ та представників делегації. До всіх установ...ця делегація була допущена. Вона не була допущена в один з підрозділів СБУ в Краматорську і Маріуполі. На те були свої причини у представників спецслужб", - зазначив він.

Петренко вважає, що конфлікт буде вирішено. "Я думаю, що цей конфлікт і це непорозуміння сьогодні має бути знято. Ми зробимо все можливе, щоб врегулювати ці питання між СБУ та представниками делегації ООН", - запевнив міністр.

Нагадаємо, делегація підкомітету ООН з попередження тортур призупинила свій візит в Україну після того, як їй було відмовлено в доступі до місць в декількох районах країни, де, за її підозрою, співробітники СБУ можуть незаконно утримувати людей.

Візит, який розпочався 19 травня, повинен був завершитися 26 травня. Однак він був припинений із-за неможливості виконати програму візиту в повній мірі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя