Перукар зі шпиталю Мечникова: Сюди треба водити молодь, щоб знали ціну життя (ФОТО)

Перукарка Ірина Жуйкова, яка працює з військовослужбовцями в Дніпропетровській клінічної лікарні ім. Мечникова, розповіла, як змінилося її світовідчуття після щоденних зустрічей із пораненими 

Depo.Життя
19 березня 2017 22:46
ФОТО: depo.ua

Про це жінка розповіла виданню Газета.ua, передає Depo.ua.

Вона зазначила, що особисті проблеми нівелюються, коли бачить поранених на Донбасі бійців.

"Працюю по 5-6 годин вдень. Іду, коли все закінчу. Я і в реанімації хлопцям допомагаю тут, і на другому поверсі. Є такі, що тут довго. Всіх треба голити, стригти. Їм часто це приємно. Іноді нервують. Будинки жінки нікого не голять. А тут я. Але лікар сказав - значить треба. Один чоловік сердився. Я включила воду, мию бритву, а він сердиться: та закрий воду, стільки ж її треба? Коли одужують, то вже уважніше: скроні просять підрівняти",- розповіла жінка .

Вона зазначила, що крім того працює й у звичайній перукарні, однак робота у шпиталі відрізняється.

"Коли починаються якісь власні проблеми, відкидаю їх в сторону. Бачу, які важкі тут поранені і розумію - мої проблеми ніщо. Ти стогнеш? Бери себе в руки і йди. Тут он люди без рук і ніг. Якось хлопець лежить: не можу повернути ногу, каже. Я дивлюся - ноги немає. А він думає, що вона не повертається. Це страшно. У мене два сина. Їм теж кажу - нічого скаржитися. Я б сюди водила молодь, яка розбивається на машинах або ще якісь дурниці робить. Щоб розуміли цінність життя ", - розповіла Жуйкова.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя