Перед смертю Грабовський оприлюднив накази про звільнення ГРУшників

Спецназівець Олександр Александров начебто був звільнений з лав російської армії наприкінці 2014 року, а Євген Єрофеєв на початку 2015-го
Depo.Життя
28 березня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua

Про це пише видання The New Times з посиланням на документи, які редакції передав незадовго до смерті адвокат Александрова Юрій Грабовський, передає depo.ua.

З них випливає, що росіяни на момент затримання в Україні начебто не були чинними військовими.

Витяг з наказу на ім'я сержанта Александрова датований 12 грудня 2014 року. У формулюванні сказано, що його звільнили в запас "у зв'язку з невиконанням умов контракту". Сам контракт мав закінчитись через рік – 9 грудня 2015 року.

Витяг з наказу на ім'я капітана Єрофеєва датований 10 березня 2015 року, і його начебто звільнили через "організаційно-штатні заходи". Його контракт повинен був діяти до 27 червня 2016 року.

Сам Грабовський не став відповідати на питання, звідки він отримав документи. Він дав зрозуміти, що такі ж папери є у адвоката Єрофеєва Оксани Соколовської.

Нагадаємо, що двокат Грабовський захищав іншого звинувачуваного у тероризмі росіянина Олександра Александрова. Тіло адвоката знайшли 25 березня закопаним за 27 кілометрів від міста Жашків у Черкаській області.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя