Пенсійний фонд веде офіційне листування з терористами "ДНР" (ДОКУМЕНТ)

Броварське об'єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області відмовило громадянину України в оформленні пенсії, посилаючись на дані, надані "Пенсійним фондом "ДНР"
Depo.Життя
30 травня 2016 05:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні громадської організації "Восток SOS", передає depo.ua.

"У листі за підписом заступника начальника управління Броварського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Іваницької йдеться: "Пенсійний фонд України у Київській області надає Вам ксерокопію повідомлення про відновлення виплати пенсії у Київському районі м.Донецька "Донецької Народної Республіки", яке надійшло до нашого управління", - вказано у документі.

"Між ПФУ і бойовиками йде офіційне листування, результатом якого стало позбавлення громадян їх прав", - зазначили у фонді "Восток-SOS".

Пенсійний фонд веде офіційне листування з терористами "ДНР" (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Пенсійний фонд веде офіційне листування з терористами "ДНР" (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Також зазначається, що до громадських організацій, які займаються правами внутрішньо переміщених осіб і жителями зони конфлікту на сході України, неодноразово зверталися з приводу позбавлення їх соціальних виплат або пенсій через нібито "отриману інформацію від Служби безпеки України".

"На практиці виявилося, що Пенсійний фонд користується не даними від спецслужб, а веде офіційну переписку з бойовиками. Громадські організації закликають керівництво ПФУ припинити ганебну практику позбавлення прав громадян України, посилаючись на листи від бойовиків, контрольованих Російською Федерацією", - зазначили у ГО.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя