Педан, який досі не може забути вчинок Земфіри: Це плювок в обличчя всій Україні

Відомий український телеведучий Олександр Педан, який був на концерті Земфіри в Литві, розказав, що відбувалося на сцені насправді
Depo.Життя
24 березня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua
Педан, який досі не може забути вчинок Земфіри: Це плювок в обличчя всій Україні
Педан, який досі не може забути вчинок Земфіри: Це плювок в обличчя всій Україні

Педан, який приїхав до Вільнюса із друзями, покинув концерт після того як Земфіра у непристойній формі попросила українців прибрати прапор із зали, передає depo.ua.

"Спочатку ми взагалі нічого не розуміли, - розповідає Олександр Педан. - За концерт Земфіра кинула в зал кілька дивних обривків: "Ви підставляєте мене", ще щось, і заспівала пісню спиною до залу. Але нам, глядачам в натовпі, було незрозуміло, чому вона все це робить. І тільки після останньої фрази, коли вона показала хлопцеві з прапором фак і сказала "Я ж вас, *****, просила", паззл склався. І ми зрозуміли, що все це звучало в сторону українців", - сказав ведучий Viva.ua.

Разом з друзями Педан вийшов із залу і в холі зустрів десятки інших українців і навіть латишів. Останні підтримували засмучених хлопців, мовляв, поведінка Земфіри вони не схвалюють.

"Після інциденту ті, хто вийшли з залу, зустрілися в холі і почали ділитися емоціями. Люди були ображені. І серед інших були хлопці з тим самим прапором, вони взагалі не розуміли, що сталося. У підсумку ми почали фотографуватися разом і кричати "Слава Україні!". У той момент нам хотілося згуртуватися. Тому що це дійсно було дуже неприємно. Адже Земфіра жодного разу нормально не сказала і не попросила по-людськи прибрати прапори, - розповідає Педан. - Ні на відео, яке я виклав в соцмережі, ні в моїх коментарів немає ніякої агресії або ненормативної лексики. Просто я на цій співачці для себе поставив хрест. Це моя думка. Зрозумійте, я летів до Вільнюса на концерт співачки, щоб отримати естетичне задоволення. І мені було все одно, хоч російська вона, хоч латишка, хоч українка, хоч з Мозамбіку. Але її останні слова - це плювок не тільки в обличчя хлопця з українським прапором, це плювок в обличчя всій Україні", - сказав Педан.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя