Пайетт: Створювати "міністерство правди" - величезна помилка

У гібридній війні, розв'язаній Кремлем проти України, кинути всі сили на боротьбу з російською пропагандою було б найбільшою помилкою
Depo.Життя
29 січня 2016 19:31
ФОТО: depo.ua

Замість цього краще зосередитися на розвитку та успішної боротьби з корупцією, про це заявив на брифінгу посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, передає depo.ua з посиланням на ЛІГА.net.

"Найбільша помилка, яку може допустити Україну - використовувати весь час і всі зусилля, щоб спростувати всю цю брехню. Це все одно, що витратити останній ковток повітря на слова" Тут немає фашистів! Ви взагалі про що? "Саме цього і хоче Росія", - сказав він.

Пайетт нагадав, що в психології існує поняття "відображення" - коли людина повністю копіює поведінку свого опонента.

"Це один з ризиків для України. Величезна помилка українського уряду, українського народу - створювати" фабрику тролів "зразок тієї, що знаходиться в Санкт-Петербурзі, для штампування контрпропаганди в соцмережах. Величезна помилка - створювати" міністерство правди ". Це не допоможе перемогти в цій інформаційній війні ", - вважає посол.

За його словами, єдиним "зброєю" Україна має стати успішний розвиток.

Також читайте: надати військову допомогу Україні від США оцінюється в 266 000 000 доларів, - Пайетт

"Насправді, Україна не потрібно більше спонсорованих державою ЗМІ. Що Україна і потрібно, так це успішна Україна. Єдиним і найпотужнішим спростуванням всієї інформаційної кампанії і гібридною війни Кремля є успішна, модернізована, європейська та демократична Україна", - підкреслив Пайетт.

Він також додав, що головним пріоритетом для українського суспільства в 2016 році повинна бути успішна боротьба з корупцією.

"Це ключове питання в демонстрації того, що Україна рухається вперед. У цьому сенсі краще зброю проти Кисельових всього світу - це ваш антикорупційний прокурор, це заступники генпрокурора, як Давид Сакварелідзе, які привертають злочинців до відповідальності. Це ваше Національне антикорупційне бюро. Всі інститути , які США будуть рішуче підтримувати ", - резюмував посол.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя