Патентування винаходів: В Україні створили Центр підтримки технологій та інновацій

На базі Національного авіаційного університету, вперше в Україні, було створено Центр підтримки технологій та інновацій, який надаватиме підтримку винахідникам у питаннях патентування розробок

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки.

У відомстві зазначили, що через такі центри хочуть дати додатковий стимул для розвитку інновацій та академічного підприємництва в університетах.

"З ініціативою їх створення МОН виступило ще 2016 року, в межах проекту зі створення інноваційної інфраструктури в закладах вищої освіти. І зараз, завдяки спільним зусиллям з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, та за підтримки Всесвітньої організації інтелектуальної власності, починає роботу перший Центр підтримки технологій та інновацій на базі ЗВО", – розповів заступник профільного міністра Максим Стріха під час відкриття.

Він додав, що за підсумками роботи цього центру розглядається можливість відкриття подібних структур на базі університетів в інших регіонах України.

У МОН також зауважили, що в Центрі підтримки технологій та інновацій винахідники отримають доступ до патентного пошуку – інструменту, що дає розуміння стосовно актуальності тих чи інших наукових пошуків, винаходів, стартапів.

Тут також можна буде отримати необхідну інформацію щодо юридичного захисту об’єкту права інтелектуальної власності.

Нагадаємо, ПАТ "Укрзалізниця" починає працювати зі стартапами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна