"Київгаз" проводить лекції у шкільних навчальних закладах щодо безпечного користування газом

Правилами користування газовими приладами взялися навчати столичних дітей. У Києві розпочався місяць відкритих уроків від "Київгазу"
Depo.Життя
24 лютого 2016 17:45
ФОТО: depo.ua

Представники ПАТ "Київгаз" завітали до київської середньої школи №84, передає "РБК-Україна".

Співробітниками компанії було проведено навчальний урок про правила безпеки користування побутовими газовими приладами. Школярам розказали, як діяти, коли почули запах газу, та за яким номером телефонувати.

Учні трьох молодших класів із зацікавленістю слухали газовиків, які навчали малечу правилам обережної поведінки за газовими приладами. "Я дізналася, що не можна нічого включати без дорослих, коли сам залишаєшся вдома. Якщо почуєш запах газу, то телефонуй 104", - говорить Влада Харковенко, учениця.

Після лекції була проведена вікторина, де кожен учень відповідав на запитання і за правильну відповідь отримував цікаві подарунки. "Нам ставили запитання, ми відповідали і такі наклєйки получили", - говорить Євген Пескун, учень.

Вчителі закладу зазначили, що завдяки заходам, які регулярно проводить ПАТ "Київгаз" діти дуже добре засвоюють основи безпечного користування газом. А головне — це отримання навичок щодо правил поведінки під час аварійних ситуацій: як розпізнати витік газу та куди звертатись у випадку виникнення аварійної ситуації.

"Останні роки компанія Київгаз провела колосальну роботу з модернізації газотранспортної системи мереж та устаткування. Згідно статистичних даних в 18 раз зменшилася кількість аварійних випадків по місту Києву", - говорить Володимир Присяжнюк, інженер виробничого відділу ПАТ "Київгаз".

До кінця березня у "Києвгазі" планують побувати у всіх районах міста. Таким чином у компанії намагаються зменшити кількість аварійних ситуацій. Адже діти починають набагато відповідальніше ставитись до користування газовими приладами та стають найкращим прикладом для своїх батьків.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя