ПАРЄ обіцяє персональні санкції за переслідування Меджлісу і татар

Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію і введе персональні санкції щодо всіх причетних до політичних переслідувань в Криму
Depo.Життя
21 квітня 2016 23:56
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав представник фракції "Народний фронт", заступник голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський, який наразі перебуває на сесії ПАРЄ, передає depo.ua.

Він уточнив, що резолюція закликає вводити адресні санкції, такі як заморожування активів, заборона на в'їзд, арешти рахунків, а також інші санкції, аж до арештів і затримань.

"Ці адресні санкції будуть вводитися в 46 державах - членах ПАРЄ проти всіх осіб, причетних до таких справ, як "справа Савченко", "справа Ахтема Чийгоза", "справа 26 лютого" та інших порушень прав як кримських татар, так і інших громадян України, політичне переслідування Меджлісу кримськотатарського народу", - написав нардеп.

"Прийнята резолюція ПАРЄ дозволить називати все своїми іменами! Російські бандити будуть вважатися бандитами на території всіх 46-ти держав-членів", - уточнив Логвинський.

"Що стосується Меджлісу і спроб Поклонської його заборонити, то на цей "слабкий писк" відповіли 46 держав - членів ПАРЄ: Асамблея засудила недавню заборону Меджлісу, як «екстремістського угруповування", визнавши, що це суперечить міжнародним стандартам і демонструє систематичне порушення прав кримських татар і буде далі ретельно стежити за процесом, а всі "маріонетки Кремля" - співучасники цього злочину - будуть притягнуті до відповідальності", - написав нардеп.

Георгій Логвинський також підкреслив, що прийнята резолюція ПАРЄ - напевно, одна з найжорсткіших.

"Українська делегація підняла дипломатичну хвилю, яка може дуже швидко змити всіх окупантів з української території! Ми будемо охороняти свою країну і боротися за майбутнє наших дітей", - резюмував представник "Народного фронту".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя