Парашутисти, яких звинуватили у "подвигу" рефера Мустанга, відсудили щедру компенсанцію

Таганський суд Москви компенсував більш 2 млн руб. ($30,67 тис) чотирьом руферам, виправданим у справі про фарбування в кольори українського прапора зірки на шпилі сталінської висотки у Москві
Depo.Життя
16 вересня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

"Стягнути з Міністерства фінансів Росії на користь Короткової - 414 тис. руб., на користь Лепьошкіної - 667 тис., Погребова - 632 тис., на користь Широкожухова - 454 тис. руб.", - сказала суддя Марина Орлова, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

Таким чином, суд визнав їх право на реабілітацію за незаконне кримінальне переслідування і частково компенсував позовні вимоги бейсджамперів, задовольнивши їх в частині витрат на адвокатів і втрачену можливість заробітку.

За втрачену можливість заробітку, витрати на оренду парашутної системи, яку вилучило слідство і не повернуло, а також витрати на послуги адвокатів у кримінальній справі Ганна Лепьошкіна вимагала компенсувати їй 828 тис. руб., Євгенія Короткова - 1,28 млн руб., Олександр Погребов - 768 тис. руб., а Олексій Широкожухов - 476 тис. руб.

Таганський суд Москви ще в вересні минулого року виправдав чотирьох парашутистів у справі про фарбування зірки на шпилі сталінської висотки в Москві.

Нагадаємо, у ніч на 20 серпня 2014 року зірку на шпилі висотки на Котельницькій набережній пофарбували в синій колір і вивісили жовто-синій прапор.

Відповідальність за фарбування зірки і установку українського прапора взяв на себе руфер Мустанг, він оголошений на Росії в розшук і обвинувачується заочно.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя