Пандемія може знищити усі досягнення у гендерній рівності за останні 25 років, – ООН

Через пандемію коронавірусу на жінок покладається значно більше домашніх справ, що може знищити всі досягнення в гендерній рівності за останніх 25 років

Про це свідчать останні дослідження ООН, передає Depo.ua з поисланням на BBC.

"Все, заради чого ми працювали, на що пішло 25 років, може бути втрачено за рік", – каже заступниця виконавчого директора ООН Жінки Аніта Бхатія.

За її словами, це може призвести до того, що у жінок погіршаться психічне та фізичне здоров’я, а також можливості знайти роботу, 

За даними ООН, до пандемії жінки виконували приблизно три четверті із 16 мільярдів годин неоплачуваної роботи, яка виконується кожного дня по всьому світу. 

Тобто за кожну годину неоплачуваної роботи чоловіків три години робили жінки. Тепер цей показник вищий принаймі вдвічі.

"Тільки за вересень в США близько 865 000 жінок звільнилися з роботи порівняно з 200 000 чоловіками, і більшість звільнень можна пояснити тим, що на них лягав тягар догляду, а поруч немає нікого", – пояснила Бхатія.

В ООН наголосили, що зменшення кількості працюючих жінок негативно вплине не тільки на добробут жінок, але і на їх економічний прогрес та незалежність.

Нагадаємо, уряд Канади виділить $7 млн для боротьби з сексуальним та гендерно обумовленим насильством, у рамках нового проекту.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"