"Пригоди Паддінгтона 2": Як кумедний і добрий ведмедик світ підкорив

Повернення кумедного ведмежати Паддінгтона на екрани кінотеатрів справило справжній фурор. На сайті  Rotten Tomatoes комедія побила рекорд за позитивними відгуками

Журналіст відділу "Життя"
"Пригоди Паддінгтона 2": Як кумедний і д…

Українські глядачі зустріли ведмедика вельми доброзичливо. Ось так виглядають цифри за перший вікенд:

За сюжетом, Паддінгтон вже обжився у Лондоні і планує подарувати антикварну книжку про історію країни своїй тітці. Однак книжку викрадають, а провину вішають на самого Паддінгтона, через що ведмедик опиняється за гратами. Але він сумує не довго, адже впевнений, що і у в'язниці є хороші люди.

Глядачам пропонують переживати за головного героя, а паралельно - милуватися красою і неповторністю британського мегаполісу. Власне, творці фільму постаралися передати унікальне поєднання традицій та ексцентрики, властиве Лондону.

Недаремно на британську прем'єру завітали члени королівської родини.

Ще один сюрприз - повернення на екрани Х'ю Гранта після дворічної перерви (а в головних ролях касових проектів актора не бачили ще довше). Причому образ для амплуа зірки незвичний. Грант грає головного антагоніста, а за сумісництвом раніше відомого актора, який у літньому віці змушений рекламувати собачий корм. Деякі вже назвали образ персонажа Фенікса Б'юкенена найкращою роллю актора.

Критики в один голос визнали: "Пригоди Паддінгтона" - те саме добре і сімейне кіно, якого інколи так не вистачає у наш буремний час.

"Звісно ж, кіно не врятує світ, але його існування робить все більш стерпним і трохи кращим", - написала Леслі Фелперін у The Hollywood Reporter. А оглядач The Guardian Пітер Бредшоу запевняє, що "фільм випромінює безтурботну невимушеність і легкі жарти, зрозумілі і дітям, і дорослим ... тут гумор приправлений цитрусовим ароматом і щедрою порцією найсмачнішого мармеладу".

Depo.ua згадує, як добрий кіногерой підкорював серця глядачів.

Отже, життя у мистецтві Паддінгтону подарував письменник Майкл Бонд. У 1956 році у Святвечір він зайшов до магазину і побачив на полиці самотнього ведмедика. Майкл купив іграшку і подарував її дружині. Ведмедик припав Бонду до душі і надихнув на цілу купу історій. Бонд почав їх записувати, а за десять днів оповідок набралося на цілу книжку. А за два роки світ побачив твір "Ведмедик на ім'я Паддінгтон". Наразі ж у серії аж 14 книжок.

У 1972-му компанія Gabrielle Designs випустила у продаж першого іграшкового Паддінгтона, а у 1975-му на екрани вийшов дебютний мультсеріал про ведмежа,

До 50-річчя ведмедика Google презентувала колоритний дудл.

А у 2014-му Паддінгтон дебютував на великому екрані з легкої руки Пола Кінга. Глядачі визнали: знімальна група бездоганно передала описані у книжках перипетії, а от лондонський середній клас осучаснила.

На День Подяки-2015 у Нью-Йорку ведмедик став одним з головних персонажів.

А ще - на основі фільму створили відеогру.

Творець ведмежати Майкл Бонд пішов з життя в минулому році, і справді зумівши зробити всесвіт добрішим. У 2015-му письменник став командором ордену Британської імперії. А тим часом у Twittter його улюблений і дуже непосидючий ведмедик задається питанням: куди краще гайнути у 2018-му?

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme