П'ять поз для підвищення впевненості у собі

Існує декілька "сильних поз", які допомагають відчувати себе більш впевненим
Depo.Життя
23 грудня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

Під час знаменитої конференції TED професор Гарвардської школи бізнесу Емі Кадді заявила, що мова тіла здатна формувати особистість, пише depo.ua з посиланням на Новое время.

Досліджуючи поведінку, пози та жести успішних людей, Кадді з'ясувала, що розташування рук, ніг і тіла в цілому може вплинути на самосприйняття.

П'ять найкращих прийомів мови тіла для підвищення впевненості у собі виглядають так:

1. Покладіть руки на стіл і трохи нахиліться вперед. Така поза показує, що людина займає панівне становище в ситуації і тримає все під контролем. Ця хитрість дозволяє ефективніше проводити збори на роботі та здійснювати успішні угоди.

2. Покладіть ноги на стіл, руки закиньте за голову і нахиліться назад. У такій позі найкраще просувати свої ідеї. Цей прийом змушує колег думати, що людина повністю впевнена в безпрограшності своєї задумки.

3. Широко розставте ноги й підніміть руки вгору, розкинувши їх у формі букви V. Цю позу корисно приймати перед співбесідою під час прийому на роботу. Вдома, у ліфті, дорогою до офісу зупиняйтеся і утримуйте таке розміщення ніг і рук протягом двох хвилин. Поза розслаблює людину і дає їй установку на успіх.

4. Тримайте коліна нарізно, руку покладіть на спинку стільця і трохи відкиньтеся назад. Така уловка мови тіла ідеальна для проходження співбесіди. Поза свідчить про впевненість кандидата на посаду, про те, що йому комфортно перебувати в нових умовах.

5. Наберіть повні груди повітря, покладіть руки на боки, ноги розставте на ширину плечей. Цей прийом мови тіла корисно використовувати під час розмови з босом. Така поза свідчить про те, що людина нічим не стурбована й перебуває у гарному настрої.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя