П'ять органічних продуктів, які небезпечні для здоров'я

Американські медики назвали п'ять небезпечних для здоров'я органічних продуктів
Depo.Життя
11 серпня 2016 22:55
ФОТО: depo.ua

Як розповідають лікарі, не всі органічні товари, які продаються в еко крамницях, є безпечними та нетоксичними, передає depo.ua з посиланням на Prevention.

Незважаючи на те, що такі продукти асоціюються з міцним здоров'ям, деякі з них можуть навпаки принести непоправну шкоду.

1. Ефірні олії

Як стверджують медики, незважаючи на те, що олії зроблені повністю з натуральних компонентів - це не означає, що вони нетоксичні. Окрім того, що вони можуть спричинити опіки шкіри, при потраплянні всередину, вони викликають сильне отруєння, яке може виявитися летальним для дітей і тварин.

2. Дієтичні добавки на основі трав

За словами лікарів, деякі трави здатні викликати звикання, а також, при взаємодії з деякими медичними препаратами, можуть викликати загрозливі для життя проблеми зі здоров'ям. Окрім того, не існує сертифікованих норм виготовлення таких добавок, що дозволяє виробникам наповнювати капсули чим завгодно.

3. Сироп з агави

Дієтологи розповідають, що цей цукрозамінник не є таким корисним, як прийнято вважати. Насправді його шкоду можна порівняти зі шкодою звичайного цукру, тому немає необхідності переплачувати.

4. Сире молоко

Медики пояснюють, що немає великої шкоди від вживання парного молока, поки людина впевнена у його безпечному походженні. У магазини може потрапити молоко від недобросовісних фермерів, тому від нього можна підчепити кишкову паличку та інші патогенні бактерії.

5. Детокс чаї

Дієтологи виступають проти даних чаїв, оскільки організм самоочищається за допомогою печінки та нирок. Окрім того, такий напій може призвести до зневоднення, порушення балансу електролітів в організмі й викликати здуття, спазми і нудоту.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя