Отар Кушанашвілі вірить в перемогу Джамали і має сумнів щодо Лазарєва

Скандальний російський журналіст Отар Кушанашвілі прокоментував участь Джамали та представника Росії Сергія Лазарєва у "Євробаченні-2016"
Depo.Життя
15 березня 2016 11:18
ФОТО: depo.ua

Російський журналіст впевнений, що у Джамали є всі шанси перемогти, повідомляє depo.ua з посиланням на "Собеседник".

"Ну не "страху заради іудейського" ж вона їде на "Євробачення", вона їде туди перемагати - і, отже, заспівати так, як вона не раз робила при мені: вселяючи думку, що карнавалу все-таки бути, вірити треба більше в себе, ніж в Бога, а життя взагалі - лише ілюзії та дорога", - сказав Кушанашвілі.

А ось шанси представника від Росії Сергія Лазарєва на перемогу на "Євробаченні" на думку журналіста невисокі.

"Наш Лазарєв хороший, але це поп-музика в її дистильованому виводі, а Джамала голосом винищує безвихідь. Вона - Босх в спідничці від популярної музики, алхімік, шаман, який поцупив шарманку", - впевнений Кушанашвілі. О

Також Отар заступився за українську співачку перед тими, хто критикує її в інтернеті.

"Мені передали, що в інтернеті навіжені вчинили на адресу чудової Д. обсценне волання, і я зобов'язаний цьому "староязу" далекобійників, які вічно наставляють всіх поспіль на осяйний шлях праведності, пред'явити, як сказав О. Невзоров, цілком коректну риторику. По-перше, з панянками так не розмовляють. По-друге, у неї, яка безвинно вас дратує, дуже-предуже високі шанси на перемогу. І вона не винувата, що гидота під назвою "політика" зіграє за неї", - сказав Кушанашвілі.

Нагадаємо, Україну на "Євробаченні-2016" представить співачка Джамала з піснею про депортацію кримських татар. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя