Остання книга Умберто Еко вийде в травні

Остання книга Умберто Еко Pape Satan aleppe буде опублікована в Італії в травні
Depo.Життя
20 лютого 2016 19:06
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла в інтерв'ю ANSA глава видавничого дому La nave di Teseo Елізабетта Згарбі, повідомляє depo.ua з посиланням на Lenta.ru.

За її словами, до книги увійдуть есе Еко і розшифровки його недавніх публічних виступів. Як підкреслила Згарбі, який помер 19 лютого письменник встиг закінчити, відредагувати і здати у видавництво повний текст "Pape Satan aleppe". Крім того, La nave di Teseo планує перевидати десять попередніх нон-фікшн творів Еко.

У назві своєї останньої книги "Pape Satan aleppe" Еко процитував "Божественну комедію" Данте Аліг'єрі: з рядка Pape Satan, pape Satan aleppe починається сьома пісня першій частині ( "Пекло") поеми. Існують різні версії трактування і перекладу цього рядка, яка знаменита неочевидністю значення. Сучасні літературознавці вважають, що Данте мав на увазі заклинання сатани, яке в "Божественної комедії" вкладено в уста охороняє четвертого кола пекла Плутона.

Нагадаємо, що сьогодні у віці 84 років помер італійський письменник Умберто Еко.Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя