Оскарівську статуетку хочуть відлити в бронзі

Організатори премії вирішили довірити виготовлення статуетки новій компанії
Depo.Життя
18 лютого 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Оскарівська статуетка в цьому році отримає оновлений дизайн.

На офіційному сайті премії Оскар було оголошено про те, що в цьому році статуетка виготовлена з бронзового сплаву, а не з олов'яного і отримає більш витончені тонкі риси. Зокрема, дизайн оновленого Оскара повторить дизайн оригінальної статуетки, розробленої в 1929 році Джорджем Стенлі на основі начерків арт-директора студії MGM Седріка Гіббонса, повідомляє depo.ua з посиланням на Mashable.

Читайте також: Золоті стрічки. 10 фільмів, нагороджених Оскаром
Також стало відомо, що вперше з 1982 року організатори премії вирішили довірити виготовлення статуетки не чиказькій мануфактурі R. S. Owens & Co, а новій компанії – нью-йоркській майстерні Polich Tallix Fine Art Foundry. Компанія буде відливати Оскара вручну з бронзи, як і оригінальну статуетку 1929 року, і покривати її 24-каратним золотом. Для виготовлення фахівці майстерні зробили цифрове сканування оригінального зразка Оскара, який потім роздруковували на 3D-принтері.

"Завдяки технологіям 21 століття ми можемо висловити повагу гідного старту Оскара. Нова статуетка втілює в собі бездоганну майстерність і силу мистецтва", - повідомила президент Американської кіноакадемії Шеріл Бун Айзекс.

Читайте також: Хто отримає "Оскар-2016".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя