Організатори "Євробачення" переглянули підсумки конкурсу: Що змінилося

Організатори музичного конкурсу "Євробачення-2019" переглянули підсумки змагання

Відповідна заява Європейської мовної спілки з'явилася на офіційному сайті заходу в середу, 22 травня, передає Depo.ua.

Відзначається, що рішення було пов'язане з тим, що в процесі нарахування балів була допущена помилка.

"На знак поваги до артистів і членам Європейського мовного союзу ми хотіли б скорегувати остаточні результати відповідно до правил", - йдеться у зверненні.

Раніше суддівська команда від Білорусії розкрила, за кого голосувала в півфіналі, через що членів журі від цієї країни усунули за порушення правил. Пізніше було прийнято рішення скласти середній бал від країни з резервного "кошика голосування". Саме ці голоси вирішили переглянути організатори "Євробачення".

Представник від Росії Сергій Лазарєв отримав додатковий бал. Незважаючи на це, він так і залишився на третьому місці. Швеція перемістилася з шостого на п'яте місце, на якому була Норвегія. Північна Македонія посунула Азербайджан і посіла сьоме місце. Білорусія піднялася з 25-го на 24-те місце, обігнавши Німеччину.

Переможцем, як і раніше, залишився співак з Нідерландів Дункан Лоуренс. Спочатку він набрав 492 бали, а після перерахунку отримав ще шість. На другому місці залишилася Італія, чий конкурсант Mahmood отримав 472 бали, в той час як його первинний результат склав 465.

Нагадаємо, Мадонну викрили у брехні під час виступу на "Євробаченні-2019".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна