Оприлюднено дані з передсмертного листа загиблого журналіста Щетиніна

Журналіст Олександр Щетинін, якого знайшли мертвим у його квартирі в Києві, у своєму передсмертному листі вибачився перед співробітниками свого агентства "Новий регіон" через те, що не зміг виплатити їм зарплату
Depo.Життя
29 серпня 2016 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла колега Щетиніна, передає depo.ua з посиланням на видання "Страна".

За її словами, в агентстві загиблого були великі проблеми з фінансуванням, а Щетинін поплатився за те, що став одним з перших росіян, які підтримали Майдан відкрито.

"Фінансування взагалі, наскільки я знаю, у співробітників було за рахунок того, то Щетинін продав свою машину і квартиру", - розповіла колега.

Також вона розповіла про проблеми особистого характеру, які переслідували загиблого журналіста. Щетинін розлучився, а на Росії у нього залишилися діти, з якими журналіст не міг бачитися в останні роки через заборону на в'їзд на Росію.

Колега Щетиніна також повідомила, що загиблий не залишав записку, а відправив лаконічний електронний лист одній зі співробітниць, написаний у властивому йому стилі.

Однак журналістка відмовилася показати сам лист до закінчення слідства, пояснивши це тим, що сам загиблий просив оприлюднити лист, коли все вляжеться.

Оприлюднені дані з передсмертного листа загиблого журналіста Щетиніна - фото 1

Нагадаємо, у ніч з 27 на 28 серпня в квартирі на вулиці Костянтинівській був знайдений мертвим журналіст Олександр Щетинін