"Опитування замовили Медведчук і Шуфрич?": Як в мережі скаженіють через 57% "любителів Росії"

Згідно з опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології та російською недержавною дослідницькою організацією "Левада-центр" у лютому 2019 року, українці до росіян ставляться краще, ніж до уряду Росії

"Опитування замовили Медведчук і Шуфрич?…

Depo.ua пропонує подивитися на реакцію користувачів мережі, які вирішили прокоментувати тот факт, що, згідно опитування, яке було проведено у лютому, 57% українців добре ставляться до Росії.

 

Нагадаємо, 57% українців добре або дуже добре ставилися до Росії в лютому 2019 року, 27% – погано або дуже погано, ще 17% не визначилися. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного в лютому 2019 року Київським міжнародним інститутом соціології та російською недержавною дослідницькою організацією "Левада-центр".

У звіті, підготовленому директором КМІС Володимиром Паніотто, ідеться, що українці до росіян ставляться краще, ніж до уряду Росії. До громадян Росії позитивно ставилися 77% респондентів, до уряду країни – 13% опитаних.

Наголошують, що українці протягом усього періоду спостережень – із 2008-го до 2019 року – краще ставилися до Росії, ніж росіяни до України, пердає "ГОРДОН".

"У лютому 2019 року на Росії добре або дуже добре ставилося до України 34% населення, погано або дуже погано – 55%, тобто зараз українці набагато краще ставляться до Росії, ніж росіяни до України (57% порівняно з 34%, тобто різниця у 23 відсоткові пункти)", – ідеться у звіті.

Згідно з опитуванням, до українців добре ставляться 82% росіян, тоді як до керівництва країни – лише 7% опитаних. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"