Опитування дня: Чи підтримуєте ви легалізацію продажу марихуани

В Україні наркотики з одного боку – поза законом, з іншого – щоб купити їх, достатньо мати смартфон і сходити на пошту, отримати замовлення. То може варто вже продавати їх легально, адже надприбутки зараз ідуть в кишені дилерів, а не в державну казну
 

Опитування дня: Чи підтримуєте ви легалі…

Часто противники легалізації марихуани стверджують, що це призведе до збільшення кількості наркозалежних. Втім, світовий досвід часто демонструє протилежні тенденції.

Наприклад, після легалізації марихуани у Колорадо, США, показник вживання трави підлітками у штаті впав до найнижчого рівня за майже десятиліття, передає The Washington Post.  До позитивної тенденції призвело те, що нагляд за виробництвом та продажем марихуани перейшов до рук державних та місцевих органів влади, які в тому числі, суттєво обмежили доступ до речовини неповнолітнім. Також одну з найбільш позитивних тенденцій продемонструвала Португалія, яка фактично декриміналізувала володіння будь-якими наркотиками, навіть героїном та кокаїном (до розміру десятиденного особистого запасу). Відтоді питання наркоманії в країні трактуються швидше як медичні проблеми, ніж питання кримінального правосуддя.

В той же час, давно назріло питання легалізації медичного канабісу.  Чимало досліджень підтверджують медичний потенціал канабісу для лікування або полегшення хронічних болей, нудоти та втрати апетиту, хвороби Паркінсона, ПТСР, епілепсії, розсіяного склерозу і ще ряду захворювань та симптомів. "До складу медичного канабісу входить канабідіол і його жодною мірою не можна плутати із марихуаною, в якій переважає вміст тетрагідроканабінолу. Саме останній має так званий наркотичний ефект "кайфу", який немає ніякого відношення до медичного канабісу. Медичний канабіс є порятунком не лише від нестерпного болю при онкологічних хворобах, коли опіоїдні знеболювальні засоби (морфін) перестають діяти у терапевтичних дозах, медичний канабіс – це порятунок також при хворобі Альцгеймера", – зазначає експертка із медичного та фармацевтичного права Оксана Кашинцева.

А ви за чи проти легалізації марихуани? Чи, може, підтримуєте тільки легалізацію медичного канабісу? Або взагалі проти травки в будь-якому вигляді? 

Пройдіть опитування Depo.ua, висловте свою думку і дізнайтеся, що думають інші.

 

 

Читайте також: Марихуана в Інтернеті та на пошті: Як в Україні дістати траву

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"