Окупанти затягли нову стару пісню про Крим, воду й Україну

"Віце-спікер парламенту" Криму Володимир Бобков заявив, що окупаційна влада не хоче вести переговори з Україною, бо їм "не потрібна поставка води ціною власної гідності"

Окупанти затягли нову стару пісню про Кр…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

За словами Бобков, російська сторона вже звикла до того, що влада України "не хоче сприймати дійсність і живе в паралельній реальності". Він зазначив, що жителі Криму не хочуть вести переговори з представниками української сторони, які "не поважають і не приймають їхній вибір, зроблений п'ять років тому".

"Нам не потрібна поставка води з України ціною власної гідності. Про це Крим сказав ще п'ять років тому", – заявив Бобков.

Він додав, що Крим готовий прийняти відсутність води по Північно-Кримському каналу, якщо така ціна їхнього вибору.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що "влада" Республіки Крим має намір звернутися до керівництва РФ з проханням ініціювати переговорний процес з Україною щодо пропуску на півострів вод річки Дніпро, яка бере свій витік в Росії.

Після цього постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич заявив, що Україна перекрила не русло річки Дніпро, а технологічну споруду (канал), яка знаходиться на території України, і на що наша держава має повне право.

Раніше у Зеленського розповіли, що збираються робити з водною блокадою Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook