Окупанти залишили сімферопольський меджліс та "голос" кримських татар без офісу

Сімферопольський регіональний Меджліс і кримськотатарська газета "Авдет" залишилися без офісу
Depo.Життя
19 липня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він нагадав, що протягом багатьох років Сімферопольський регіональний меджліс розміщувався в офісі на вул. 20 Чехова.

Після арешту Центрального офісу Меджлісу кримськотатарського народу у вересні 2014 року, туди ж перемістилася редакція газети "Авдет", яка так і не змогла пройти перереєстрацію і виходить завдяки підтримці людей тиражем до 1000 екземплярів.

За словами Джелялова, у цьому ж офісі останні два роки проходили засідання Меджлісу кримськотатарського народу, збори ветеранів національного руху кримських татар та інші заходи.

"15 липня Вранці 2016 року в день народження газети "Авдет", колишній член Меджлісу кримськотатарського народу, а нині заступник глави адміністрації міста Сімферополя Тейфук Гафаров у супроводі робочих навмисно зіпсував замок двері офісу. В результаті чого співробітники газети і члени регіонального меджлісу не змогли потрапити в офіс. Пізніше замок був зовсім змінений на новий.

Раніше в офісі вже розбивали вікна, висипали цілу вантажівку здертого асфальту перед дверима в день засідання Меджлісу", - написав Джелялов.

Він також нагадав, що вказаний офіс в середині 90-х рр. Сімферопольський регіональний меджліс домігся у міської влади і передав на баланс муфтіяту (ДУМК).

Представник Меджлісу зазначив, що за останні півроку це вже друга спроба видворити регіональний меджліс і редакцію газети з офісу.

"Обидва рази представники муфтіяту лише розводять руками і посилаються на волю якихось "всесильних" чиновників... Одне можу сказати точно, Меджліс ходити на уклін до чиновників не буде. Наш офіс - весь Крим! Схилятися перед лицемірами нам народ не дозволяв!", - заявив перший зступник Меджлісу кримськотатарського народу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя