Окупанти в Криму ліквідували баптистську церкву

В окупованому Криму підконтрольний владі Росії так званий Севастопольський "міський суд" ліквідував релігійну організацію "Церква Євангельських християн-баптистів "Благодать"

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу так званого "суду".

"Севастопольський міський суд задовольнив позовні вимоги управління Мін'юсту про ліквідацію місцевої релігійної організації "Церква Євангельських Християн-Баптистів "Благодать" і виключення відомостей про цю організацію з єдиного державного реєстру юридичних осіб. Підставою для судового рішення стали неодноразові грубі порушення вимог законодавства РФ у сфері діяльності некомерційних організацій. Так, відповідач зобов'язаний був повідомити до Мін'юсту про зміну адреси юридичної особи", - йдеться у рішенні "суду".

За даними "суду", церкву баптистів зареєстрували 2015 року в будинку на вулиці Михайлівській. Наступного року прокуратура провела перевірку виконання законодавства про протидію екстремізму в релігійних об'єднаннях, яка виявила, що за цією адресою жодної організації немає. Мін'юст затребував актуальну інформацію про реєстрацію церкви, але за два роки нібито не отримав її.

Нагадаємо, раніше на Росії заборонили діяльність релігійної організації "Свідки Єгови". Понад 60 її представників зазнали кримінального переслідування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна