Окупанти розповідають, що кримські татари не хочуть в Україну та обожнюють "Гобліна"

Керівник Федерального агентства Росії у справах національності (ФАДН) Ігор Барінов заявив, що кримські татари не бажають повернення Криму до складу України
Depo.Життя
16 серпня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

За його словами, майже половина, 46%, кримських татар проти повернення Криму до складу України. І тільки 17% пов'язують свої надії з Україною, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"За 23 роки перебування півострова в складі України жодне питання щодо репресованих народів, це кримські татари, вірмени, греки, не було вирішене. Росія вже багато зробила", - сказав Барінов.

Він зазначив, що був прийнятий закон про реабілітацію народу, кримськотатарська мова є на півострові однією з трьох державних, Ураза-байрам стало "загальнореспубліканським" святом, будуються мечеті, житло, дитячі садки, об'єкти енергетики. Однак про репресії проти кримських татар та показові судові процеси над духовними лідерами кримськотатарського народу представник окупантів чомусь вирішив не згадувати. 

Глава ФАДН нагадав, що в 2014 році на "референдум", за результатами якого Росія анексувала Крим, прийшло всього приблизно 17% кримських татар.

"Вони тоді сприймали цей крок з настороженістю. Зараз же ситуація змінюється: 46% кримських татар не хочуть повернення Криму до складу України і тільки 17% пов'язують свої надії з Україною", - повідомив Барінов.

"Упевнений, енергетична блокада півострова, спроби терактів остаточно відштовхнуть кримських татар від офіційного Києва і лідерів Меджлісу, - сказав Барінов. - Уже зараз найпопулярнішим регіональним політиком серед кримських татар є Сергій Аксьонов, а федеральним - Володимир Путін".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя