Окупанти кажуть, що Криму загрожує "блекаут" через мілітаризацію

За умов зростання навантажень на електричні мережі, пов'язаних, зокрема, з розвитком оборонно-промислового комплексу на території окупованого Криму, електростанції, що будуються на півострові, та енергоміст не вирішать проблему дефіциту електроенергії
Depo.Життя
10 жовтня 2016 13:03
ФОТО: depo.ua

Про це на так званому 4-му інвестиційно-будівельному форумі "Крим-2016" заявив "заступник міністра палива та енергетики" Криму Сергій Бедрик, повідомляє  Depo.ua з посиланням на "Новини Криму".

"До 2020 року, включаючи також реконструкцію існуючої мережі, реконструкцію інфраструктури Чорноморського флоту, розвиток оборонно-промислового комплексу, у нас навантаження зросте на 1 800 МВт", - поінформував Бедрик.

За його словами, "прогнозне навантаження на енергосистему Криму з урахуванням наявного приросту інвестпроектів і планів міноборони РФ з реконструкції інфраструктури Чорноморського флоту до 2020 року становитиме 3,1 ГВт".

За умов таких показників, зазначив "заступник міністра", двох електростанцій, що будуються, та енергомосту буде недостатньо, щоб покрити потреби Криму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя