Окунська зізналася, що Франція врятувала її від Тимошенко та Власенка

Вже більше двох років світська левиця та колишня модель Наталія Окунська продовжує судитися із екс-чоловіком, нардепом Сергієм Власенком та звинувачувати Юлію Тимошенко та її політичну силу у репресіях

Depo.Життя
21 березня 2017 11:05
ФОТО: depo.ua

В інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні" Окунська розповіла, чому втекла з дітьми саме до Франції, передає Depo.ua.

"Головною причиною такого вибору стало те, що правосуддя Франції не залежить від політики. Це країна, де ретельно і неупереджено вивчають справу. Отримавши всі документи про побої і знущання, які мені довелося пережити, вони у всьому зуміли розібратися. У підсумку я отримала політичний притулок. Фактично це притулок від Сергія Власенка і партії Тимошенко", - заявила Окунська.

Наталія зауважила, що французька влада дійсно серйозно ставиться до біженців.

"Наскільки я знаю, за останні кілька років у наданні притулку вони не відмовили тільки мені. Моє досьє становить близько 500 сторінок. Там йдеться про репресії проти мене, використанні політичного ресурсу. Напевно, французи були вражені такою жорстокістю, цинізмом, з яким політик знищує свою колишню сім'ю", - зазначила жінка.

Також Окунська назвала дії Власенка, які у Франції є неприйнятними.

"Наприклад, питання про відмову від вже усиновленої дитини. В Європі це вважається дикістю. Навіть той, хто спробував би таке зробити, скажімо, у Франції, моментально став би "нерукопотисним", негайно позбувся мандата і можливості займатися політичною кар'єрою", - запевнила Наталія, маючи на увазі те, що Власенко у шлюбі вдочерив її доньку Марію, а поті відмовився від дівчинки.

Як відомо, вже у січні цього року Власенку вдалося відсудити доньку Поліну в її матері. Окунська продовжує звинувачувати у цьому не лише екса, а й партію, яка за ним стоїть.

"Чому тоді програний мною суд став для моїх французьких адвокатів повною несподіванкою. Вони і гадки не мали, що в ЄС дитину, яка живе з мамою протягом 9 років, можуть раптом віддати батькові. Проти волі розлучити дитину з її двома братами і сестрою. Особливо з урахуванням того, що я не можу повернутися в Україну. В іншому випадку мене позбавлять статусу політичного біженця", - обурилася Наталія.

"Більше того, мене ще й зобов'язали виплатити Власенку 6 тисяч євро, які я йому нібито заборгувала. Уявіть, я – самотня мати і біженець, винна гроші не останній людині Тимошенко. Подивіться в його декларацію про доходи. Для Власенка мої 6 тисяч євро - жалюгідні копійки. Просто, вирішив з принципу обібрати мене до нитки", - додала Окунська.

Наразі адвокат жінки подає відразу кілька касаційних скарг в Україні і у Франції.

"І якщо це не допоможе, - буду звертатися до Європейського суду, готова розповісти всім правду про цинізм і принципи цієї людини Тимошенко", - вже не вперше пригрозила Окунська.

Нагадаємо, Окунська повідомила, що Власенко відсудив у неї доньку.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя