Окунська у Франції виграла війну проти Власенка

Французький суд відмовив депутату Сергію Власенку у видачі його дочки від Наталії Окунської – Поліни, яка нині проживає у Парижі
Depo.Життя
1 липня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила сама Окунська на сторінці у Facebook, передає depo.ua з посиланням на Таблоід.

"Власенко програв черговий етап війни проти нас з Поліною. На цей раз - у Франції", - заявила жінка.

"Він і Мін'юст України порушили проти мене кримінальну справу у Франції і зажадали видачі Поліни в Україні. Французький суд відмовив Власенку у повному обсязі, визнавши наше проживання у Франції законним, кримінальну – неаргументованою, санкції - недоречними. Ми залишаємося у Франції", - повідомила Наталія.

"Сьогоднішнє рішення суду показало, що ми з Поліною знаходимося під захистом французьких законів", - зауважила вона.

Окунська також зазначила, що ключовим моментом для суду стали свідчення Поліни в присутності фахівців і без присутності матері.

"Вона розповіла правду, як Власенко ніколи не виявляв інтересу до її життя, жодного разу не приходив до школи, хотів бачити її 1-3 рази на рік. Як брехав їй, не виконував обіцянки, доводив до сліз, ніколи не чув її прохань", - написала Наталія.

"За його заявами Поліна в 9 років пережила гонитву і захоплення автоматниками, два багатогодинних допити в прокуратурі і поліції, а також її викликали до українського і французького судів. Суд констатував, що ніякого тиску на Поліну не ведеться, і вона каже правду. Також суд врахував її небажання жити з батьком", - зауважила Окунська та подякувала усім, хто її підтримував багато років.

Нагадаємо, ще у квітні Окунська жалілася, що Власенко в Україні відсудив у неї доньку та показувала відповідні документи.

А наприкінці минулого року Наталя пропонувала колишньому приїхати до Парижа та укласти з нею перемир'я.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя