"Океан не мовчить": Рок на всі чотири сторони світу

За словами організаторів, концерт зі сценою, відкритою на всі сторони, проводився в Україні вперше

Фото: Олександр Хоменко / depo.ua

Ідея концерту на великій галявині на території ВДНГ, на якому сцена була би з усіх боків відкритою до глядачів, прийшла до лідера "Океану Ельзи" Святослава Вакарчука у квітні.

Концерт позиціонувався як максимально демократичний, але не безкоштовний. Квитки коштували від 250 до 950 грн, залежно від близькості фан-зони до сцени. Основна маса фанатів купила недорогі квитки, у результаті безпосередньо під сценою виявилося не так багато глядачів, як буває зазвичай на концертах "океанів".

Вакарчук не змінив традицію і почав концерт із суттєвим запізненням - замість 19.00 гурт вийшов на сцену о дев'ятій вечора. Дві години чекання глядачам розбавили діджейський сет басиста гурту Дениса Дудка і довжелезні черги за пивом і хот-догами до яток.

Концерт тривав дві з половиною години - незвично мало як для "океанів", великі концерти вони ніколи менше трьох годин не грають. Причина цьому дуже проста - запізнення концертів, небажання псувати ніч мешканцям висоток, розташованих поруч і графік метро, який не був подовжений.

Концерт на круговій сцені, за словами оранізаторів, проводився в Україні вперше. Це було дуже незвично як для самих музикантів, так і для глядачів. Ніхто не знає, скільки кіл намотав Вакарчук по сцені, аби проспівати для всіх, хто прийшов. У технічної команди вистачало роботи - то навушники у лідера гурту відмовлялися працювати, то педаль гітариста заїдала.

Вакарчук повідомив, що на концерт прийшло близько ста тисяч глядачів. Але ця цифра явно перебільшена. Галявина на ВДНГ навряд чи більша, ніж поле "Олімпійського", та й трибун не було.

А на метро глядачі, які сподівалися на третій вихід на біс Вакарчука, все одно не встигли. Хоча навряд чи про це пошкодували.

Фото: Олександр Хоменко/ depoua

Відео: Сергій Людкевич / depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна