Оголошено переможців "Премії HR-бренд Україна 2018" (ПРЕС-РЕЛІЗ)

4 грудня 2018 року стали відомі імена переможців "Премії HR-бренд Україна 2018", яку щорічно організовує Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua). Підсумки "Премії HR-бренд" підводились у форматі практичної конференції, в ході якої номінанти презентували свої проекти

Понад 350 професіоналів протягом дня обмінювалися досвідом досягнень і помилок, аби разом знайти відповідь на важливе бізнес-питання: як підвищити свою привабливість для пошукачів та працівників і бути найбажанішим роботодавцем. Увечері на церемонії нагородження "Премії HR-бренд" були урочисто оголошені імена компаній-переможців. Цьогоріч на здобуття Премії були представлені 45 практичних кейсів у сфері HR.

Усі проекти оцінювалися експертним складом Журі Премії за трьома критеріями: актуальність задуму, сучасність методів реалізації, ефективність та результативність проекту.

Переможцями "Премії HR-бренд Україна 2018" стали:

Номінація "Україна"

І місце посів Приватбанк з проектом "Онлайн-практика".

ІІ місце завоювала компанія Датагруп з проектом "DATALAB: залучаємо, надаючи можливості".

ІІІ місцеМетінвест Холдинг з проектом "STEM-екосистема Метінвесту. Як зробити важку промисловість привабливою для молоді?"

Номінація "Столиця"

І місце отримала компанія Salateira з проектом "JOB BOT".

ІІ місце посів Телеканал СТБ з проектом "StarLive" (проект дослідження та підвищення рівня залученості працівників).

ІІІ місце зайняла Медіа Група "Україна" з проектом "WE CREATE – майбутні технології роботи команд вже сьогодні!"

Номінація "Регіон"

І місцеДТЕК (Академія ДТЕК) з проектом "Розрахувати не можна вгадати. Де поставити кому? Як HR-аналітика зберігає життя та здоров'я людей".

ІІ місцеМетінвест Холдинг з проектом "Центр кар'єри Метінвесту. Candidate journey для промислової компанії".

ІІІ місце Агротек з проектом "Service. Reload".

Номінація "Світ"

І місцеMars Україна з системним проектом "Майстерність Лінійного Менеджера".

ІІ місце Ubisoft з проектом "Coding Campus: Talent has no age"

ІІІ місце SoftServe з проектом "Побудова Employee Value Proposition для залучення та утримання талантів"

У спеціальній номінації "Вибір Журі" переможцем стала компанія "Автологістика" з комплексним проектом "Epic Fail Contest: Культура прийняття помилок".

У спеціальній номінації "DIGITAL в HR" переможцем став проект WATSONS "#HR Digital: технології заради людей" – проект про побудову бренда роботодавця в Instagram.

Кращим соціальним проектом Журі визнало проект Interpipe "Фестиваль науки, техніки та сучасних технологій Interpipe TechFestTech Fest".

Вибором номінантів Премії 2018 став проект Приватбанку "Онлайн-практика".

Переможцем спеціальної номінації "Вибір HeadHunter Україна" cтала компанія EPAM Ukraine з проектом "Стажування для викладачів вишів (Teachers Internship)".

"Традиційна "Премія HR-бренд" давно стала не просто конференцією, на якій роботодавці презентують свої HR-кейси. Ця грандіозна подія та справжнє HR-show з року в рік збирає кращих гравців бізнесу. Вони показують успішні практики з пошуку та залучення талантів, виводять бренд роботодавця на новий рівень та своїм прикладом демонструють твердження про те, що HR – це ключовий ресурс будь-якої компанії, диригент трансформацій зі стратегічним мисленням та сучасними підходами в роботі", – коментує Вячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR HeadHunter Україна.

У спеціальній номінації "Держава як роботодавець" рішенням оргкомітету Премії було відзначено Національну енергетичну компанію "Укренерго" за реалізацію проекту "Керуючи енергією персоналу".

Спеціальну нагороду від оргкомітету "Премії HR-бренд" "За внесок у розвиток культури HR-брендингу в Україні" отримав Агроіндустріальний холдинг МХП за реалізацію революційного проекту "Програма кар'єрного розвитку МХП СТАРТ".

"Премія HR-бренд" кожного року приваблює все більше учасників, створює нові актуальні номінації, стежить і аналізує тренди та формує тенденції на ринку праці України. "Премія HR-бренд" стала експертним майданчиком для створення і розвитку професійної спільноти. Професіонали отримують можливість обмінюватися практиками, досвідом, вчитися у колег, дивитися на кращі ідеї, найкращі способи їх реалізації. Це мотивує спостерігати і вивчати також і світовий досвід, порівнювати його з практиками нашого ринку і формувати свої ініціативи та напрямки для роботи", – говорить Лариса Онипко, керівник "Премії HR-бренд Україна".

Переможці спеціальних партнерських номінацій

У спеціальній номінації "Smart People for Smart Business" від Генерального Партнера "Премії HR-бренд" – компанії Смарт-Холдинг – переможцем став Укртелеком з проектом "Ігри, в які грають співробітники: гейміфікація в навчанні як інструмент формування корпоративної культури".

"Ми під великим враженням від рівня проектів та результатів, отриманих компаніями завдяки їх реалізації. З великим задоволенням ми спостерігали за тим, що глобальний тренд акцентування HR-менеджерів на people management та talent management відбився у багатьох представлених проектах. Однією з основних цінностей компанії СМАРТ-ХОЛДИНГ є люди. Тому наша номінація "Smart People for Smart Business" призначалася компаніям, які, здійснюючи великі трансформаційні зміни, основну ставку робили на людей", – говорить Тетяна Гончар, Директор з персоналу та організаційного розвитку компанії СМАРТ-ХОЛДИНГ.

У спеціальній номінації "Behaviour change" від компанії DEVELOR як Behaviour Change Partner Премії перемогла компанія Агротек з проектом "Service. Reload".

У спеціальній номінації "Fast Way To Reach The Stars" від Стратегічного партнера Премії – компанії "Brain Source International" переможцем стала компанія Самсунг Електронікс Україна Компані, Samsung R&D Institute Ukraine з проектом "Самсунг назустріч знанням".

Марина Маковій, Генеральний директор HeadHunter Україна стверджує:

"Розвиваючи "Премію HR-бренд", HeadHunter Україна, як організатор заходу і провайдер комплексних HR-рішень, разом з номінантами і експертами працює над формуванням унікальної екосистеми, у межах якої відбувається презентація найкращих HR-рішень та інструментів; здійснюється робота по популяризації проектів; професіонали діляться досвідом і ростуть. Виклики ринку у сучасних реаліях знаходять своє відображення у проектах номінантів і демонструють тенденції та перспективи найближчого майбутнього бізнесу в Україні та ринку праці взагалі".

Михайло Колісник, Голова Журі "Премії HR-бренд Україна 2018", Професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS) коментує:

"Управління персоналом помітно розвинулося в Україні за останнє десятиліття, це вже далеко не просто "робота з кадрами", чи просто пошук, залучення, адаптація, атестація, навчання чи оцінка персоналу фірми. Сучасні HRM (управляючі людськими ресурсами) повинні демонструвати вершини власного професіоналізму для того, щоб втримати існуючий персонал компанії та залучити новий. Зрештою, практично всі проекти, які були представлені на номінацію "Премією HR-бренд Україна 2018", були достойними цієї премії і являли собою сконцентровану сучасну практику управління людьми".

Генеральний партнер: Смарт-Холдинг

Генеральний телевізійний партнер: 5 канал

Генеральний діловий медіа-партнер: Фокус

Стратегічний партнер: Брейн Сорс Інтернешнл

Behaviour Change Partner: DEVELOR

Преміум-партнер: КВЦ "Парковий"

Партнери: ІНГО Україна, ARENA CS, POWER FM, VideoLife, Attendify, Фігаро-Кейтеринг, AROMA KAVA, Данон, PepsiCo, Баядера Груп

Інформаційні партнери: РБК-Україна, Dsnews, EBA, Американська торговельна палата в Україні, Менеджер по персоналу, HR-liga, Журнал "Кадровик Лайт", Букви

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна