Однокласники померлої дівчинки перетворили її труну на випускний альбом

Через тривалу хворобу дівчинка так і не отримала випускний альбом, в якому в США та Канаді прийнято залишати побажання після фото із однокласниками
Depo.Життя
5 лютого 2016 14:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

18-річна Лаура Хіллер з Канади тривалий час вела боротьбу із раком крові, але нещодавно її серце перестало битися. Небайдужі люди збирали кошти на дорогу операцію з пересадки стовбурових клітин та перебування у одному з найкращих онкошпиталі США, але це не врятувало її життя.

Батьки вирішили поховати Лауру у білосніжній труні, на якій однокласники залишили побажання дівчинці, адже вона завжди мріяла отримати випускний альбом, в якому після спільних світлин прийнято залишати всілякі побажання на згадку про навчання у школі.

I couldn't possibly share this without including the message that a big part of why she died was due to long wait times for transplant patients. Link to her story: //www.ctvnews.ca/health/teen-says-it-was-hard-to-hear-she-must-await-transplant-despite-donor-match-1.2468349Link to her donation page (I'm not trying to raise donations, but I would feel bad not including it): www.beyondkidscancer.ca\laurahillierDonations are used to raise funds for stem cell transplants.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя