Одіозний забудовник відмовився від скандального проекту в Києві

Компанія-забудовник "Укрбуд" офіційно відмовилася від будівництва житлового комплексу "Переможець" на вулиці Воскресенській, 2а (Дарниця)
Depo.Життя
27 грудня 2015 19:36
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на "Мій Київ", про це заявив офіційний сайт "Укрбуду". 

"Таке рішення прийнято керівництвом корпорації після низки публікацій у ЗМІ про проблеми зі зміною цільового призначення земельної ділянки під житлове будівництво. Підприємства "Укрбуд" виступали в цьому проекті інвестором, а землекористувачем і замовником є ​​ТОВ "Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління №3 Київзеленбуд", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що ділянка підприємство отримало в оренду для обслуговування виробничої бази. Згодом через суд змінили цільове призначення під житлову забудову. Після чого замовник отримав дозвіл на будівництво № ІУ 115153072151 від 3 листопада 2015 року.

"Зараз цим питанням займаються юристи. З одного боку, у замовника на руках офіційно отримано дозвіл на будівництво, з іншого боку, рішення суду, яке лягло в основу, викликає у багатьох сумніви. Ми не є стороною в цих відносинах, але через них страждає репутація, тому ми вирішили вийти з цього проекту", - заявив президент корпорації Максим Микитась.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя