Один з творців WhatsApp закликав користувачів видалити Facebook

Співзасновник популярного месенджера WhatsApp Брайан Актон закликав підписників в своїх соціальних мережах видалити Facebook

При цьому ніяких подробиць Актон не привів і не пояснив, чому "настав час" віддалятися з соцмережі, передає Depo.ua з посиланням на The Verge.

"Настав час", - написав Актон, додаючи хештег #deletefacebook. Причини такого повідомлення Актон не назвав, але твіт з'явився через п'ять днів після початку низки публікацій в зв'язку з одкровеннями про зловживання даними від Cambridge Analytica.

Facebook купила WhatsApp в 2014 році за $16 млрд. Завдяки цій угоді творці месенджера - Ян Кум і Брайан Актон - стали дуже багатими людьми. Актон наприкінці минулого року оголосив про відхід з компанії, в якій пропрацював 8 років.

Актон далеко не перший колишній керівник Facebook, який висловлює своє занепокоєння про компанію після відходу з неї. У минулому році колишній віце-президент Facebook з питань зростання Чаматі Паліхапітія заявив, що відчуває величезну провину за те, що допомагав створювати "інструменти, які розривають соціальну структуру і порушують принципи роботи суспільства".

Цікаво, що в лютому 2018 року засновник WhatsApp Брайан Актон вклав $50 млн у розробку безпечного месенджера Signal. Завдяки фінансуванню від Актона новостворений Фонд Signal зможе збільшити команду розробників програми, а також змінити бачення програми.

Додамо, статок засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга знизилося на п'ять мільярдів доларів після чуток про витік даних користувачів.

Нагадаємо, глава служби безпеки Facebook Алекс Стамос піде з компанії в цьому році. Причиною його звільнення називають розбіжності з приводу того, як справлятися з поширенням дезінформації в соціальній мережі. Рішення про звільнення Стамоса було прийнято в 2017 році, але компанія вирішила залишити його на посаді до серпня, щоб зберегти обличчя на тлі повідомлень про зловживання Росією під час виборів в США в 2016 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Facebook