ОБСЄ відкриє патрульні бази на Донбасі за умови гарантій з боку бойовиків

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні Александр Хуг заявив, що місія готова відкрити нові патрульні бази на тимчасово окупованій частині Донбасу за умови гарантій безпеки для спостерігачів з боку контрольованих Росією бойовиків

Depo.Життя
17 липня 2017 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на брифінгу в Києві під час скайп-включення з окупованого Дебальцевого, передає Depo.ua із посиланням на "УНІАН".

"Я можу підтвердити, що у нас є плани і ми готові відкрити передові патрульні бази у населених пунктах… І ми порушимо це питання перед усіма тими, кому необхідно адресувати це питання", – сказав Хуг.

Він наголосив, що наразі немає "достатніх гарантій від тих, кому належить фактичний контроль, який дав би нам можливість відкрити ці передові патрульні бази".

За словами Хуга, місії "необхідне повне розуміння від осіб, яким належить фактичний контроль".

"Вони мають розуміти наші вимоги щодо безпеки, і як тільки ми отримаємо таке розуміння від них, ми будемо відкривати бази. Ми передбачили відповідний бюджет. І як тільки ми отримаємо гарантії від осіб, яким належить фактичний контроль, ми будемо приступати до виконання цих планів", – наголосив Хуг.

Нагадаємо, НАТО не сприймає намагання з боку Росії створити такі умови для роботи спостережної місії ОБСЄ, щоб та полишила територію України.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя