ОБСЄ: Росія ігнорує досягнуті домовленості про припинення навчальних стрільб

Російська сторона в Спільній центрі координації і контролю не надала місії ОБСЄ відповіді за планом виконання домовленостей, досягнутих в Мінську 2 березня
Depo.Життя
11 березня 2016 17:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив на брифінгу заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Він нагадав, що на 2 березня в Мінську Тристороння контактна група досягла домовленості з розмінування і заборону військових тренувань з використанням бойової стрільби.

"Звичайно, легше підписати документ, ніж застосовувати його на практиці. Результати зараз на місцях дуже різні. 3 березня СММ ОБСЄ направила лист генералам в Загальний центр координації і контролю. Ми нагадали їм, що саме СЦКК відповідає за координацію заходів, необхідних для впровадження угоди .

Ми запитали про план, в якому мова йде про ці пропозиції, щоб СММ могла спостерігати і доповідати про його виконання. Відповідь не був вичерпним, але у нас є попередній позитивну відповідь від української сторони в СЦКК. Вони сказали, що вони повідомили своїх військових на місцях про вимоги даної угоди, але ми ще не отримали відповіді від російської сторони СЦКК ", - заявив Хуг.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя