Об'єднання проти насильства: Як проходить Марш жінок у Києві (ФОТОРЕПОРТАЖ)

8 березня в центрі Києва проходить традиційний жіночий марш. Цього року його учасниці та учасники збираються на Михайлівській площі, головна вимога — ратифікація Стамбульської конвенції, яку Україна підписала ще у 2011 році

Об'єднання проти насильства: Як проходит…

Про це повідомляє Depo.ua.

Повна назва документа — Конвенція Ради Європи про запобігання насильству над жінками та домашнього насильства і боротьбу з цими явищами.

"Ми виступаємо проти ультраправого, домашнього, сексуального, економічного, психологічного і будь-якого іншого насильства. Виходь на Марш жінок, адже голос кожної і кожного важливий. Наш спільне опір — це дія, заснована на солідарності. Ми різні, але повинні бути рівними у правах і солідарними у боротьбі за них. Наші потреби повинні бути враховані та стати пріоритетними, передусім для нас", — наголосили організатори маршу.

 

Довідка: Стамбульська конвенція передбачає криміналізацію насильства щодо жінок і домашнього насильства, захист жертв, можливості правоохоронних органів реагувати на різні форми насильства та інші заходи, покликані запобігти або покарати його. Передбачається також контроль за виконанням конвенції Групи експертів з дій проти насильства стосовно жінок і домашнього насильства та генерального секретаря Ради Європи.

Втім, не обійшлося і без протилежних акцій. Так, на Марш жінок зайшли учасники організації "Срібло троянди" і поставили на локації "труну фемінізму".

Тим часом навпроти Маршу жінок на демонстрацію вийшли так звані "антиабортники".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"