Новозеландський серфінгіст врятував життя спадкоємцю датського престолу

Старшого сина кронпринца 10-річного Крістіана віднесла у відкрите море сильна підводна течія
Depo.Життя
21 грудня 2015 09:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

Щасливе закінчення мала неприємна історія, що сталася наприкінці минулого тижня з родиною кронпринца Данії Фредеріка в австралійському місті Голд-Кост.

Як розповіли в понеділок місцеві ЗМІ, старший син кронпринца 10-річний Крістіан відправився разом з батьками купатися на один з пляжів цього популярного курортного міста. Хлопчик зайшов у воду, втратив рівновагу і раптово опинився у сильній підводній течії, яка стрімко віднесла його від берега у відкритий океан. На щастя, неподалік знаходився працюючий на пляжі рятувальник Нік Малколм, який зумів швидко витягнути підлітка з води.

"Ми піймали його (хлопчика) до того, як ситуація стала дуже серйозною, адже він сам не зумів би впоратися", - розповів керівник бригади рятувальників Стюарт Кі.

Героєм дня виявився новозеландець Нік Малколм. Він живе в Голд-Кості, де займається серфінгом і працює рятувальником. За словами Стюарта Кі, Малколм не мав ні найменшого уявлення, кого вберіг від нещастя - йому розповіли про це лише пізніше, коли хлопчик був уже в цілковитій безпеці.

На наступний день після цієї події, принц, його дружина і діти повернулися на пляж Мермейд і сердечно подякували рятувальникам за їх роботу. Відпочинок в Австралії вони вирішили не переривати.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя