Новою ведучою програми "Інсайдер" на ICTV стане Юлія Панкова

Уже цього четверга, 8 вересня, на телеканалі ICTV стартує п’ятий сезон програми журналістських розслідувань "Інсайдер"
Depo.Життя
7 вересня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Цієї осені у команді проекту нове обличчя. Співведучою Олександра Ільїних стане Юлія Панкова. Нова ведуча вже приготувала дещо особливе для свого першого ефіру, який відбудеться 15 вересня.

"Проект "Інсайдер" – дуже непростий. І його ведуча не лише красива дівчина, яка розповідає історії. Ми шукали людину, яка вміє і вести розслідування, і знаходити  героїв, і ставити незручні запитання, і фахово писати тексти. Кастинг на цей проект був, напевно, найбільшим, з поміж тих, що ми проводили раніше. Ми передивилися десятки кандидаток і  знайшли саме ту,  яку шукали. Юлія Панкова – якісний журналіст, бойова дівчина. А крім того, просто красуня. Так що Олександру Ільїних пощастило з новою напарницею. Я впевнена, Юлія посилить команду "Інсайдера", – коментує керівник редакції публіцистичних програм Оксана Соколова.

Юлія Панкова не один рік працює на телебаченні. Після закінчення Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка,  вона одразу  почала працювати у проекті журналістських розслідувань "Агенти впливу", згодом – перейшла в редакцію інформаційно-аналітичної програми "ТСН.Тиждень".

Новою ведучою програми "Інсайдер" на ICTV стане Юлія Панкова - фото 1

 "Для мене "Інсайдер" – це повернення до тематики, з якої я починала роботу в журналістиці. Розслідування, ексклюзивні подробиці та таємниці – усе це завжди захоплювало. Бо коли викриваєш  певну корупційну схему або дізнаєшся про злочинні зв’язки – отримуєш неабияке професійне задоволення. Крім того, суспільна користь і допомога людям – дуже важливі речі для журналіста. Тож я одразу пристала на пропозицію стати ведучою проекту "Інсайдер". Та крім роботи в студії, я планую і надалі, як-то кажуть, працювати "в полі" – не лишати репортерську діяльність. У професії важливо не зупинятись і писати, писати, писати…Тож я переконана, що зможу порадувати нашого глядача новими ексклюзивними матеріалами", – каже Юлія.

Новою ведучою програми "Інсайдер" на ICTV стане Юлія Панкова - фото 2

Головний принцип проекту залишився незмінним: у центрі уваги інсайдер, людина, яка занадто багато знає. Дивіться гучні та скандальні розслідування в сюжетах "Інсайдера" щочетверга о 20:20.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя