Боїться ображати президента: Хто в "95 Кварталі" гратиме Зеленського

Юрій Великий – новий актор "Кварталу 95". Саме він тепер пародіюватиме президента України Володимира Зеленського

Боїться ображати президента: Хто в "95 К…

Depo.ua розповідає, хто він такий і чому вважає, що над Зеленським жартувати потрібно "не в образу".

39-річний Юрій Юрійович Великий (так, це не псевдоним) - тепер вже екс-учасник гумористичного дуету "Брати Шумахери". За освітою він - фахівець з морського права і управління морським транспортом, але майже все доросле життя грає в КВК. На сцені з 1999 року. Грав і працював у команді КВН "Нова реальність". Був учасником і автором гумористичних телепроектів України: "Бійцівський клуб", "Київ Вечірній", "Вечірній квартал" студії "Квартал 95", "Шоу Братів Шумахерів" на каналі "Україна".

Про свою появу у "Кварталі" і знайомство із Зеленським Юрій розповів в ефірі телеканалу 1+1. 

"Як я знову з'явився в "Кварталі" - це дуже весела історія. В якийсь момент я подзвонив Лисому, тобто Євгену Кошовому. Подзвонив і голосом Володимира (з впізнаваною хрипотцею у голосі, - прим.ред) сказав: "Жека, Юрчика візьміть у Квартал замість мене. Женя каже: "Та він лисий, навіщо нам ще один Лисий потрібен"? Я кажу "Та нє, Жень, ну це я тебе прошу, подзвоніть йому, візьміть його" (весь діалог відбувався російською, - ред.).

"І от через 2 хвилини мені телефонує Жека і каже, що потрібно зустрітися. Я, звісно, зробив вигляд, мовляв, Женя, ну про що розмовляти. Коротше кажучи, я гарно вбрався, приїхав на зустріч і перше, що мені сказав лисий: "Юрчик, коли дзвониш голосом президента, будь ласка, роби це не зі свого телефона"

На питання ведучого "1+1" про знайомство із новообраним президентом, Юрій відповідає: "Ми знайомі дуже давно. Я вже навіть не пам'ятаю, де саме, але ми познайомилися в Одесі, місті, яке я дуже люблю".

Вперше Великий спародіював Зеленського в Одесі, 13 травня, під час концерту "95-го Кварталу".

Творчу діяльність він розпочав з участі в команді КВН "Флібустьєри", а відомим став як учасник українського комедійного дуету "Брати Шумахери", які, до речі, потрапили на велику сцену після знайомства з Володимиром Зеленським. Із Юрієм Великим у дуеті грав Сергій Цвіловський.

Виступи "Братів Шумахерів"

В інтерв'ю виданню "Йод" Великий розповів, що жартувати над Зеленським потрібно, але не образливо. 

"Він дуже зручний для пародіювання, враховуючи, що десь починаючи з 2009 року, коли ми почали співпрацювати з "Кварталом", я, як відчував, став помічати якісь фрази, вирази, які він дуже часто використовує. Як знав, що колись доведеться пародіювати! - згадав у розмові гуморист, екс-учасник комедійного дуету "Брати Шумахери". - Я помічав його жестикуляцію, міміку. Тому мені здається, що пройшовши такий довгий шлях становлення цієї пародії, зараз мені було набагато легше її відтворити ".

А от створювати жарти про Зеленського, за словами Великого, не надто просто. "По-перше, я не можу жартувати образливо, як мінімум тому, що це президент країни, в якій я живу. По-друге, я знаю цю людину особисто, і в певній мірі моє становлення проходило з його участю. Власне кажучи, він був моїм творчим наставником. Тому що багатьом речам ми навчилися, працюючи в "Кварталі 95", отримали там досить великий творчий розвиток ".

При цьому Великий переконаний, що жартувати потрібно. Але використовувати при цьому якийсь "саморедактор".

"Жартувати все одно потрібно! Тому виникають важкі моменти, коли ти намагаєшся зрозуміти: цей жарт - дійсно жарт, він смішний? Або це більше образливо? Вмикаєш зазвичай свій внутрішній саморедактор. А якщо не можеш зрозуміти - смішно це чи ні, то звертаєшся до колег, друзів, співавторів. І вони вже підказують, як краще ", - додав він.

 

 

 

 

Також Великий зазначив, що не обмежиться у "Кварталі" образом Зеленського. "Ролей там, я сподіваюся, у мене буде достатня кількість. Бо ще раніше, виступаючи в дуеті "Брати Шумахери" в проектах "Кварталу", у нас була велика кількість різних образів", - каже він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook